TableField Extended (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Fields
vi: Các trường

en: Plain text
vi: Văn bản thuần
