Tableform (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Textfield
pl: Pole tekstowe

en: Select
pl: Wybierz

en: Orange
pl: Pomorańczowy

en: Column 1
pl: Kolumna 1

en: Column 2
pl: Kolumna 2

en: Column 3
pl: Kolumna 3

en: Column 4
pl: Kolumna 4

en: Column 5
pl: Kolumna 5
