Tableform (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Textfield
uk: Текстове поле

en: Some text
uk: Деякий текст

en: Select
uk: Вибір

en: Orange
uk: Помаранчевий

en: Checkboxes
uk: Прапорці

en: Column 1
uk: Колонка 1

en: Column 2
uk: Колонка 2

en: Column 3
uk: Колонка 3

en: Column 4
uk: Колонка 4

en: Column 5
uk: Колонка 5
