Tableform (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Textfield
fi: Tekstikenttä

en: Select
fi: Valitse

en: Orange
fi: Oranssi

en: Radios
fi: Radionapit

en: Checkboxes
fi: Valintaruudut
