Tableform (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Checkboxes
lt: Langeliai
