Tableform (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Textfield
nl: Tekstveld

en: Select
nl: Selecteren

en: Orange
nl: Oranje

en: Radios
nl: Keuzerondjes

en: Checkboxes
nl: Keuzevakjes
