Tableform (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Textfield
pt: Campo de texto

en: Select
pt: Selecionar

en: Orange
pt: Laranja

en: Radios
pt: Botões de opção

en: Checkboxes
pt: Caixas de seleção
