Tableform (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Textfield
ca: Camp de text

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Radios
ca: Botons d'opció

en: Checkboxes
ca: Caselles de selecció
