Tableform (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Textfield
da: Tekstfelt

en: Select
da: Vælg

en: Radios
da: Radioknapper

en: Checkboxes
da: Afkrydsningsfelter
