Tableform (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Textfield
de: Textfeld

en: Select
de: Auswählen

en: Radios
de: Optionsfelder

en: Default text
de: Standardtext

en: Checkboxes
de: Kontrollkästchen

en: Column 1
de: Spalte 1

en: Column 2
de: Spalte 2

en: Column 3
de: Spalte 3

en: Column 4
de: Spalte 4

en: Column 5
de: Spalte 5

en: Banana
de: Banane
