Tableform (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Textfield
fr: Champ texte

en: Select
fr: Sélectionner

en: Radios
fr: Boutons radios

en: Default text
fr: Texte par défaut

en: Checkboxes
fr: Cases à cocher

en: Column 1
fr: Colonne 1

en: Column 2
fr: Colonne 2

en: Column 3
fr: Colonne 3
