Tableform (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Textfield
he: שדה טקסט

en: Select
he: בחר

en: Radios
he: תיבות סימון, רדיו

en: Checkboxes
he: תיבות סימון
