Tableform (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Textfield
id: Bidang isian teks

en: Select
id: Pilih

en: Orange
id: Oranye

en: Radios
id: Radio

en: Column 3
id: Kolom 3

en: Column 4
id: Kolom 4
