Tableform (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Textfield
it: Campo testo

en: Select
it: Scegliere

en: Orange
it: Arancione

en: Radios
it: Pulsanti di opzione
