Tableform (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Textfield
ja: テキストフィールド

en: Select
ja: 選択

en: Radios
ja: ラジオボタン

en: Checkboxes
ja: チェックボックス(複数)
