Tableform (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Textfield
ru: Текстовое поле

en: Some text
ru: Какой-то текст

en: Select
ru: Выбрать

en: Orange
ru: Оранжевый

en: Radios
ru: Радиокнопка

en: Default text
ru: Текст по умолчанию

en: Checkboxes
ru: Блоки флажков
