Tableform (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Textfield
sv: Textfält

en: Select
sv: Välj

en: Radios
sv: Envalsknappar

en: Checkboxes
sv: Kryssrutor
