Tableform (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Textfield
tr: Metin alanı

en: Select
tr: Seç

en: Orange
tr: Turuncu

en: Radios
tr: Radyo düğmeleri

en: Default text
tr: Öntanımlı metin

en: Column 1
tr: Sütun 1

en: Column 2
tr: Sütun 2

en: Column 3
tr: Sütun 3

en: Column 4
tr: Sütun 4

en: Column 5
tr: Sütun 5
