Tableform (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Textfield
hu: Szövegmező

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Orange
hu: Narancs

en: Radios
hu: Választógombok

en: Default text
hu: Alapértelmezés szerinti szöveg

en: Checkboxes
hu: Jelölőnégyzetek

en: Apple
hu: Alma

en: Banana
hu: Banán
