Taboola (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Block Title
et: Ploki pealkiri

en: Enabled
et: Lubatud

en: Container
et: Konteiner

en: Mode
et: Viis

en: Position
et: Asukoht
