Taboola (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: Container
vi: Đồ chứa

en: Mode
vi: Chế độ

en: Position
vi: Vị trí

en: Slider
vi: Thanh trượt
