Taboola (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Block Title
fa: عنوان بلوک

en: Enabled
fa: فعال

en: Container
fa: نگهدارنده

en: Mode
fa: سبک

en: Position
fa: موقعیت
