Taboola (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Block Title
sv: Blocktitel

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Container
sv: Grupp

en: Mode
sv: Läge

en: Selector
sv: Väljare

en: Placement
sv: Placering
