Taboola (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Block Title
sk: Nadpis bloku

en: Enabled
sk: Povolené

en: Container
sk: Kontajner

en: Mode
sk: Režim

en: Position
sk: Pozícia
