Taboola (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: Container
gl: Contedor

en: Mode
gl: Modo

en: Position
gl: Posición

en: Slider
gl: Deslizador

en: Placement
gl: Ubicación
