Taboola (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Block Title
is: Blokkatitill

en: Enabled
is: Virkt

en: Container
is: Gámur

en: Mode
is: Hamur

en: Position
is: Staðsetning
