Taboola (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Container
lv: Konteiners

en: Mode
lv: Režīms

en: Position
lv: Pozīcija

en: Selector
lv: Selektors
