Taboola (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Block Title
id: Judul Blok

en: Enabled
id: Aktif

en: Container
id: Kontainer

en: Position
id: Posisi

en: Selector
id: Pemilih
