Taboola (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Number of blocks
da: Antal blokke

en: Container
da: Beholder

en: Save
da: Gem

en: Mode
da: Tilstand

en: Position
da: Placering

en: Selector
da: Vælger
