Taboola (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Container
fi: Säiliö

en: Save
fi: Tallenna

en: Mode
fi: Tila

en: Position
fi: Sijoitus

en: Selector
fi: Valitsin
