Taboola (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: Container
he: מיכל

en: Save
he: שמירה

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Position
he: מיקום

en: Selector
he: סלקטור
