Taboola (7.x-2.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Container
hr: Kontejner

en: Save
hr: Spremi

en: Mode
hr: Režim

en: Position
hr: Pozicija
