Taboola (7.x-2.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
it: Attivato

en: Number of blocks
it: Numero di blocchi

en: Container
it: Contenitore

en: Save
it: Salva

en: Mode
it: Modalità

en: Position
it: Posizione

en: Selector
it: Selettore
