Taboola (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: Number of blocks
ja: ブロック数

en: Container
ja: コンテナー

en: Save
ja: 保存

en: Mode
ja: モード

en: Publisher ID
ja: パブリッシャーID

en: Position
ja: ポジション

en: Selector
ja: セレクター

en: Advertising
ja: 広告
