Taboola (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Save
nl: Opslaan

en: Mode
nl: Modus

en: Publisher ID
nl: Uitgever-ID

en: Position
nl: Positie

en: Advertising
nl: Adverteren

en: Placement
nl: Plaatsing
