Taboola (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Number of blocks
pl: Liczba bloków

en: Container
pl: Kontener

en: Save
pl: Zapisz

en: Mode
pl: Tryb

en: Position
pl: Pozycja

en: Selector
pl: Selektor

en: Slider
pl: Suwak

en: Placement
pl: Umiejscowienie
