Taboola (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Number of blocks
ru: Количество блоков

en: Container
ru: Контейнер

en: Save
ru: Сохранить

en: Mode
ru: Режим

en: Publisher ID
ru: ID публикации

en: Position
ru: Позиция

en: Selector
ru: Селектор

en: Placement
ru: Положение
