Taboola (7.x-2.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Number of blocks
ta: தொகுதிகள் எண்ணிக்கை

en: Container
ta: கொள்கலன்

en: Save
ta: சேமி

en: Mode
ta: முறை

en: Position
ta: இடம்
