Taboola (7.x-2.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Save
th: บันทึก

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Advertising
th: ติดต่อลงโฆษณา
