Taboola (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: Container
tr: Kapsayıcı

en: Save
tr: Kaydet

en: Mode
tr: Kip

en: Position
tr: Konum

en: Selector
tr: Seçici
