Taboola (7.x-2.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Container
az: Konteyner

en: Save
az: Saxla

en: Mode
az: Rejim

en: Position
az: Vəzifə

en: Selector
az: Seçici
