Taboola (7.x-2.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
be: Уключана

en: Container
be: Кантэйнер

en: Save
be: Захаваць

en: Mode
be: Лад

en: Placement
be: Пазіцыя
