Taboola (7.x-2.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Number of blocks
ca: Número de blocs

en: Container
ca: Contenidor

en: Save
ca: Desa

en: Position
ca: Posició
