Taboola (7.x-2.1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: Number of blocks
es: Número de bloques

en: Container
es: Contenedor

en: Save
es: Guardar

en: Mode
es: Modo

en: Publisher ID
es: ID del editor

en: Position
es: Posición

en: Placement
es: Ubicación
