Taboola (7.x-2.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Number of blocks
hi: खंडो की संख्या

en: Container
hi: कंटेनर

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Mode
hi: प्रकार

en: Position
hi: स्थान

en: Selector
hi: चयनकर्ता
