Taboola (7.x-2.1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Number of blocks
hu: Blokkok száma

en: Container
hu: Tároló

en: Save
hu: Mentés

en: Mode
hu: Mód

en: Publisher ID
hu: Kibocsátó azonosítója

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Selector
hu: Kiválasztó

en: Slider
hu: Csúszka

en: Advertising
hu: Hírdetés

en: Heights
hu: Magasságok
