Taboola (7.x-2.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Container
lt: Konteineris

en: Save
lt: Saugoti

en: Mode
lt: Būdas

en: Position
lt: Pozicija
