Taboola (7.x-2.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
pt: Ativado

en: Number of blocks
pt: Número de blocos

en: Container
pt: Recipiente

en: Save
pt: Guardar

en: Mode
pt: Modo

en: Publisher ID
pt: ID do editor

en: Position
pt: Posição

en: Advertising
pt: Publicidade

en: Placement
pt: Posição
