Taboola (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Number of blocks
cs: Počet bloků

en: Container
cs: Kontejner

en: Save
cs: Uložit

en: Mode
cs: Režim

en: Position
cs: Pozice

en: Placement
cs: Umístění
