Taboola (7.x-2.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Number of blocks
de: Anzahl an Blöcken

en: Save
de: Speichern

en: Mode
de: Modus

en: Publisher ID
de: Publisher-ID

en: Selector
de: Selektor

en: Advertising
de: Werbung

en: Placement
de: Platzierung
